VODSTVO


Milan Kuster, univ. dipl. ing. gr.

Direktor

T: +386 (0) 1 620 43 01

T: +386 (0) 593 38 391

E: milan.kuster@lunos.si


Damjana Meško Kuster, univ. dipl. sociolog

Svetovalka direktorja

T: +386 (0) 593 38 394

E: damjana.mesko@lunos.si

SPREJEMNA PISARNA


Petra Mal

Poslovna sekretarka

T: +386 (0) 1 620 43 00

E: petra.mal@lunos.si

PE LJUBLJANA


Luka Flerin

Vodja prodaje

T: +386 (0) 1 620 43 02

GSM: +386 (0) 40 801 318

E: luka.flerin@lunos.si


Damir Heco

Komercialist

T: +386 (0) 1 620 43 05

GSM: +386 (0) 31 243 290

E:damir.heco@lunos.si


Dejan Dimec

Komercialist

T: +386 (0) 1 620 43 07

E: dejan.dimec@lunos.si

 

Marko Malnar

Komercialist

T: +386 (0) 1 620 43 04

E: marko.malnar@lunos.si

PE MARIBOR


Domen Gjuras

Vodja PE Maribor

T: +386 (0) 593 38 392

GSM: +386 (0) 51 242 168

E: domen.gjuras@lunos.si


Irena Lupinšek

Komercialist

T: +386 (0) 593 38 390

E: irena.lupinsek@lunos.si

 

Andrej Dover

Komercialist

T: +386 (0) 31 510 199

E: andrej.dover@lunos.si

 

SERVISNA SLUŽBA


Alenka Srčnik

Reklamacije in podpora uporabnikom

T: +386 (0) 01 620 43 03

E: alenka.srcnik@lunos.si

IZDAJA BLAGA


Blaž Tršan

Vodja skladišča

T: +386 (0) 1 620 43 06

E: blaz.trsan@lunos.si

 

PODPORNE SLUŽBE UPRAVE


Marjeta TRILER, univ. dipl. oec.

Računovodja

GSM: +386 (0) 41 341 544

E: marjeta@almadoo.si


Benjamin ZAGORC, odvetnik

T: +386 (0) 1 235 08 80

E: benjamin.zagorc@op-zagorc.si