VODSTVO


Milan Kuster, univ. dipl. ing. gr.

Direktor

T: +386 (0) 1 620 43 01

T: +386 (0) 593 38 391

E: milan.kuster@lunos.si


Damjana Meško Kuster, univ. dipl. sociolog

Svetovalka direktorja

T: +386 (0) 593 38 394

E: damjana.mesko@lunos.si


Tara Kuster

Skrbnik za mednarodno poslovanje

T: +386 (0) 593 38 394

E: tara.kuster@lunos.si

SPREJEMNA PISARNA


Petra Mal

Poslovna sekretarka

T: +386 (0) 1 620 43 00

E: petra.mal@lunos.si


Alenka Srčnik

Poslovna sekretarka

T: +386 (0) 1 620 43 03

E: alenka.srcnik@lunos.si

PE LJUBLJANA


Luka Flerin

Vodja prodaje

T: +386 (0) 1 620 43 02

GSM: +386 (0) 40 801 318

E: luka.flerin@lunos.si


Damir Heco

Komercialist

T: +386 (0) 1 620 43 05

GSM: +386 (0) 31 243 290

E: damir.heco@lunos.si


Dejan Dimec

Komercialist

T: +386 (0) 1 620 43 07

GSM: +386 (0) 40 871 016

E: dejan.dimec@lunos.si

 

Marko Malnar

Komercialist

T: +386 (0) 1 620 43 04

GSM: +386 (0) 41 395 531

E: marko.malnar@lunos.si

 

Matej Rutar

Komercialist

T: +386 (0) 593 53 480

GSM: +386 (0) 31 241 925

E: matej.rutar@lunos.si

PE MARIBOR


Domen Gjuras

Vodja PE Maribor

T: +386 (0) 593 38 392

GSM: +386 (0) 51 242 168

E: domen.gjuras@lunos.si


Irena Lupinšek

Komercialist

T: +386 (0) 593 38 390

E: irena.lupinsek@lunos.si

 

Matic Žunko

Komercialist

T: +386 (0) 593 38 393

GSM: +386 (0) 31 884 889

E: matic.zunko@lunos.si

 

PE MURSKA SOBOTA


Marko Škaper

Komercialist

T: 080 35 20

GSM: +386 (0) 31 317 329

E: marko.skaper@lunos.si

SERVISNA SLUŽBA


Jan Polanc

Reklamacije in podpora uporabnikom

T: +386 (0) 1 620 43 06

GSM: +386 (0) 40 435 713

E: jan.polanc@lunos.si

IZDAJA BLAGA


Blaž Tršan

Vodja skladišča

E: blaz.trsan@lunos.si

 

PODPORNE SLUŽBE UPRAVE


Marjeta Triler, univ. dipl. oec.

Računovodja

GSM: +386 (0) 41 341 544

E: marjeta@almadoo.si


Benjamin Zagorc, odvetnik

T: +386 (0) 1 235 08 80

E: benjamin.zagorc@op-zagorc.si